Ласкаво просимо до Нью Йорку(2014)

Ласкаво просимо до Нью Йорку(2014)

Ласкаво просимо до Нью Йорку(2014)

Жорж Деверо, відомий політик, що мітить на пост президента Франції, ненадовго прилітає в Америку, щоб провести час в любовних утіхах з численними красунями, а залишається на набагато довший термін, тільки не в комфортабельному готелі, а в камері американської в’язниці. Відпочившого по повній програмі Жоржа, який не встиг сісти в літак до Франції, знімають з рейсу і заарештовують за сексуальні домагання, бо покоївка готелю звинувачує відомого політика в спробі згвалтування.

Незважаючи на заперечення Жоржем провини, справа приймає серйозний оборот, і він опиняється під слідством. Тепер під загрозою не лише політична кар’єра Деверо, але і його свобода. В Америку прилітає дружина Жоржа, давно мріє посадити чоловіка в президентське крісло, тому всю свою енергію вона спрямовує на те, щоб довести, що справа сфабрикована конкурентами. Ось тільки чи вийде вийти сухим з води патологічному еротоманом, навіть якщо згвалтування і не було?

Рік випуску: 2014
Країна: США
Жанр: Драма
Якість: HDRip
Переклад: Професійний (багатоголосий)
Оригінальна назва: Welcome to New York
Тривалість: 1:44:05
Прем’єра (РФ): 17 липня 2014

Режисер: Абель Феррара
В ролях: Жерар Депардьє, Жаклін Біссет, Дрена Де Ніро, Емі Фергюсон, Пол Кальдерон, Пол Хіпп, Марія Ді Анджеліс, Рональд Гаттмен, Ан Дуонг, Шенін Лі

YouTube Трейлер
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.