Теорема Зеро(2014)

Теорема Зеро(2014)

Теорема Зеро(2014)

Коен Років – один з тих ексцентричних геніїв, які здатні на багато що, але тільки не на нормальне існування в суспільстві. Він говорить про себе у множині, схильний до нападів страху і терпіти не може спілкування з колегами, що працюють на загадкове Керівництво – структуру, волі якій підпорядкований, здається, весь світ. Керівництво зібрало під своїм крилом самі блискучі уми, серед яких Років займає почесне місце, але який толк від генія, нездатного взяти себе в руки і повністю реалізувати свій потенціал?

Рішення знаходиться досить просто: Лету, мрією про роботу на дому, йдуть назустріч і довіряють пошук докази якоїсь теореми Зеро – математичної формули, яка довела до безумства не одного вченого. Запал Коена Лета досить швидко вичерпується, і Керівництво вирішує надихнути його на роботу, прислав на допомогу Бейнслі – віртуальну стриптизерку. Знайомство з Бейнслі має зворотний ефект: захопившись віртуальними світами, Років все більше часу проводить в них, шукаючи своє справжнє призначення, і все менше – за роботою.

Рік випуску: 2014
Країна: США
Жанр: Фантастика, Триллер, Комедія
Якість: HDRip
Переклад: Дубльований
Оригінальна назва: The Zero Theorem
Тривалість: 1:46:37
Прем’єра (РФ): 3 липня 2014

Режисер: Террі Гілліам
В ролях: Крістоф Вальц, Мелані Тьєррі, Девід Тьюліс, Лукас Хеджес, Метт Деймон, Бен Уішоу, Тільда ​​Суїнтон, Санджив Бхаскар, Інгрід Бісу, Маргарита Дойл

YouTube Трейлер
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.