А ось і вона (2014)

А ось і вона (2014)

А ось і вона (2014)

Орен Літл – кращий ріелтор у всій Америці. Зовні він галантний, мудрий і симпатичний, але насправді – жадібний і егоїстичний. Він досвідчений продавець з чітким кредо – ціна товару обумовлюється можливостями покупця, а це значить, що Орен готовий здерти з клієнта максимальну кількість грошей, навіть якщо сума себе не виправдовує. І таке ставлення у Орена до всього в житті – до роботи, друзям і навіть першого кохання.

Не дивно, що оточуючі його не люблять і вважають чокнутим. Але одного разу в житті Орена з’являється людина, яка змінює його поведінку і змушує відмовитися від усталених принципів. Це відбувається, коли Орен знайомиться зі своєю десятирічної онукою, яка дивиться на світ дитячим і щасливим поглядом. Вона любить малиновий колір і не вміє економити гроші, бо не розуміє сенсу в грубості і жадібності. Тобто є повною протилежністю свого дідуся. І коли складається так, що близько місяця дитині доведеться жити у егоїстичного старого, починається справжня війна двох світоглядів. Питання тільки одне: хто виграє?

Рік випуску: 2014
Країна: США
Жанр: Мелодрама, Комедія
Якість: TS
Переклад: Дубльований
Оригінальна назва: And So It Goes
Тривалість: 1:27:49
Прем’єра (РФ): 17 липня 2014

Режисер: Роб Райнер
В ролях: Майкл Дуглас, Дайан Кітон, Стерлінг Джерінс, Енні Перріс, Остін Лайзи, Майкл Терра, Симпкинс Сойєр, Максвелл Симкінс, Моріс Джонс, Йайа ДаКоста

YouTube Трейлер
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.